Online İşlemler


Dijital dünyanın hayatımızın her noktasına girdiği günümüzde Sivas TSO da hizmetlerini bu platformda üyelerini en kolay erişebileceği noktaya getirmeye çaba sarfediyor. Elektronik Belge Dağıtım Sistemi, Sivas TSO’da hayata geçirilmiş olup, Üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 belge talep ederek dakikalar içinde sistem üzerinden e-imzalı belgelerini almakla beraber aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilmektedir.

Sivas TSO üyeleri sıklıkla kullandıkları Faaliyet Belgesi, Oda Kayıt Sicil Sureti, Ortaklık Teyit Belgesi, İhale Durum Belgelerine günün her saatinde buradan ulaşılabilen intenet adresindenden TOBB Onaylı E- imzalı bir şekilde ulaşabileceklerdir.

Üyelerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilen "Online Aidat Tahsilatı Sistemi" üyelerimizin kullanımına açılmıştır. Bu sistemle birlikte, üyelerimiz diledikleri yerden 7/24 aidat sorgulaması ve ödemesi yapabilmektedir.

  • Teknik destek ve detaylı bilgi almak için Oda Sicil Birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz (Tel:0346 223 19 58/1121) 

7/24 Online Oda Belgeleri almak için lütfen tıklayınız. 

Hızlı Aidat Ödemesi yapmak için lütfen tıklayınız. 

Online İşlemler Hakkında Yardım Dokümanına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Online Ticaret Sicili Gazetesi almak için lütfen tıklayınız.

Online Ticaret Sicili Belgeleri almak için lütfen tıklayınız.

Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS) üzerinden aşağıda yazılı belgelerin güvenli elektronik imza ile verilmesine ilişkin çalışmalar tamamlanmış olup; 14.05.2020 tarihinden itibaren Ticaret Sicili Müdürlüklerinde hizmete sunulmaya başlanmıştır. Belge talepleri, iş günlerinde ve çalışma saatleri içerisinde gerçekleştirilecektir.

VERİLEN BELGELER
* Ticaret Sicil Tasdiknamesi
* Merkez Nakli Belgesi (TSY md.111)
* İflas ve Konkordato Belgesi

 

ODAMIZ IBAN BİLGİSİ

ZİRAAT BANKASI

Hesap İsmi: SİVAS TİCARET VE SANAYİ ODASI

IBAN No: TR 39 0001 0021 5436 9174 6850 61